Середа, 21.11.2018, 16:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Методична робота Луцького центру ПТО

Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 164
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Діяльність Євроклубу

Головна » Файли » Мої файли

Статут Євроклубу "Вікно в Європу"
24.01.2012, 21:07

1.Загальні положення

1.1Євроклуб є навчально-просвітницькою організацією, що ставить собі за мету поширення європейської культури, ознайомлення громадськості з країнами Євросоюзу, їх історією, культурою, традиціями, святами, державним ладом, економікою, політичним життям і т.д.

1.2Євроклуб та підвладні йому відділи повинні поширювати також загальнолюдські цінності та виховувати в учнів демократичний та толерантний світогляд.

2.Мета і завдання

2.1Розвиток молодіжної і учнівської дипломатії як складової частини громадянського виховання учнів та механізму залучення молоді до процесів створення позитивного іміджу України, виховання у молоді толерантності, рис сучасної європейської людини.

2.2Розширення світогляду, підвищення інтелектуального розвитку учнів;

2.3Розвиток і самореалізація особистості, виховання талановитої молоді, відкриття таланту в кожній дитині.

2.4Знайомлення учнів з культурою, мовою, традиціями, пам'ятками архітектури та історією народів Європи і світу.

2.5Покращення комунікативних навичок спілкування з молоддю інших країн;

2.6Формування та виховання молодих лідерів

2.7Формування почуття європейської єдності, знаходження спільних цінностей, подібності культур, традицій, усвідомлення спільної історії України та країн Європи.

2.8Поширення нових форм позаурочної діяльності учнів, організація конкурсів на європейську тематику, конференцій, тренінгів, форумів молодіжної дипломатії, вивчення народних пісень, танців, ознайомлення з національними кухнями народів Європи.

2.9Поширення та розповсюдження інформації про Європу, європейські країни, Євросоюз, світ, про інтеграційні процеси в Європі, засади функціонування Євросоюзу і Ради Європи.

2.10Налагодження співпраці з іншими європейськими клубами та центрами в Україні та за кордоном, ведення листування та організація зустрічей з клубами інших міст та країн, організація спільних проектів та заходів, організація обміну учнів - членів Євроклуб.

2.11Заохочення учнів до вивчення іноземних мов, вивчення побутових та культурних традицій інших країн, залучення учнів до участі в різних заходах.

2.12Підготовка молоді до життя і праці в об'єднаній Європі.

2.13Пізнання Європи, європейської території, починаючи від рідного краю.

3.Управління

3.1Вибори (посадові) відбуваються шляхом відкритого голосування під час засідань. Голосувати мають право всі присутні, незалежно від будь-яких ознак та вподобань.

3.2Вибори (зовнішні) являють собою загальне обговорення певного питання, пов'язаного з училищним життям. Відбуваються шляхом таємного голосування (бажаючі висловлюють свої думки на папері та кидають їх у спеціально виготовлені урни). Результати вивішуються на інформаційному стенді Євроклубу. Голосують всі бажаючі учні, викладачі та працівники центру.

3.3Засідання Євроклубу відбуваються раз на два тижня у визначений час у визначеному місці на території центру (штабі Євроклубу) або, за необхідністю, за її межами.

4.Президент Євроклубу

4.1Президент Євроклубу обирається раз на рік постійними членами Євроклубу під час чергових засідань.

4.2Президент Євроклубу є його представником на всіх позакласних заходах, відповідальний за дії членів Євроклубу під час візитів до інших євроклубів області. Президент має бути обізнаним у питаннях, описаних в п.1.1. Статуту Євроклубу, розумітися у правових питаннях, що розглядаються в Євросоюзі. Президент має бути організованим, відповідальним, ініціативним, дисциплінованим, інтелігентним у спілкуванні з членами Євроклубу та іншими особами.

4.3Президент Євроклубу може бути усунений з посади за власним бажанням (окрім напружених періодів) або примусово (за регулярні прогули, уникнення своїх обов'язків, недостойну поведінку, створення негативної репутації Євроклубу і т.д.).

5.Членство. Права та обов'язки.

5.1Керуючий склад Євроклубу складається з координаторів, президента училищного Євроклубу, віце-президента, секретар, рада.

5.2Склад і посади можуть змінюватися при необхідності їх скасування або реформування з внесенням відповідних змін до Статуту Євроклубу.

5.3Особи, зазначені в п.4.1. виконують доручення адміністрації центру, координаторів, президента, віце-президента, кооперують між собою.

5.4Особи, зазначені в п.4.1. обираються і залишають свій пост аналогічно до п.3.1. і п.3.3. Статуту Євроклубу.

5.5Членами Євроклубу можуть бути всі бажаючі учні центру.

6.Символіка

6.1Символіка Євроклубу включає герб, девіз і гімн, схвалені членами Євроклубу.

6.2Всі елементи символіки Євроклубу створюються за участі редколегії Євроклубу. Нові ідеї та пропозиції щодо змін або редагування символіки надсилаються до президента Євроклубу і після цього обговорюються з редколегією та з урахуванням п.5.4. Статуту Євроклубу.

6.3Символіка Євроклубу є його постійним та неодмінним атрибутом.

6.4Будь-які зміни допускаються лише при обставинах, коли символіка Євроклубу втратила свій зміст або дуже застаріла.

7.Внесення змін та доповнень до Статуту

7.1Зміни до Статуту Євроклубу можуть бути внесені в будь-який момент за згодою членів Євроклубу.

 

 

Луцьк, 2012

 

 

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: SSC89
Переглядів: 1215 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рекомендації
Для коректної роботи сайту, рекомендовано використовувати браузери: Google Chrome
Opera
Пошук по сайту

Луцький центр професійно-технічної освіти © 2018
Сайт створено у системі uCoz