Понеділок, 06.07.2020, 03:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Методична робота Луцького центру ПТО

Меню сайту
Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 165
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Intel® «Навчання для майбутнього»

 
Intel® «Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички. 

Програма Intel® «Навчання для майбутнього» - сучасна система підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів за новітніми інтерактивними, визнаними у 39 країнах світу методиками, зміст якої було локалізовано та адаптовано до Державних стандартів освіти України. Програма має міжнародний сертифікат та відповідає міжнародним стандартам. Програма ефективно впроваджується також у Німеччині, Австрії, Японії, Кореї, Австралії, Італії, Ізраїлі, Аргентині, США та ін.. У світі за 8 років підготовлено понад 6,0 млн. вчителів; планується, що за наступні 5 років їх кількість зросте до 10 млн.

Програма виступає каталізатором реформування освітнього простору України, оновлення змісту та методів ІКТ освіти, впровадження інтерактивних форм підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів, покращення стану інформатизації освіти, вона також сприяє підготовці нового покоління учнів до нового типу економіки - економіки знань.

Програма Intel® «Навчання для майбутнього» неодноразово отримувала срібні медалі на виставці «Сучасна освіті в Україні», а також відзначалася різними дипломами та грамотами Міністерства освіти і науки України.

За результатами моніторингу 98,6% учасників Програми мають позитивні відгуки про перебіг програми та її ефективність.

У рамках програми проводяться 64-годинні (72) інтерактивні інтенсивні тренінги для вчителів - предметників; майстер-класи для тренерів, конкурси на краще впровадження ІКТ, координаційні наради, конференції, щорічний форум «Нові горизонти ІКТ в освіті», виставки, круглі столи, здійснюється постійний науково-методичний супровід, веб-підтримка, експертиза та моніторинг якості впровадження програми.

З початку реалізації програми понад 140 000 вчителів та студентів пройшли навчання за програмою, зокрема, у системі середньої освіти -понад 104 000вищої освіти - 23 000професійно-технічної освіти -понад 4000інститутів післядипломної педагогічної освіти - 1000 керівників системи освіти.

 

Джерело інформаціїIntel® «Навчання для майбутнього» в Україні http://iteach.com.ua/

Рекомендації
Для коректної роботи сайту, рекомендовано використовувати браузери: Google Chrome
Opera
Пошук по сайту
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Луцький центр професійно-технічної освіти © 2020
Сайт створено у системі uCoz